Sonda
Który z produktów chciałbyś kupić w naszym sklepie?
Produkt dnia
BAZA  KWADRATOWA
BAZA KWADRATOWA
1,75 zł
BAZA PROSTOKĄTNA #1
BAZA PROSTOKĄTNA #1
1,50 zł
BAZA PROSTOKĄTNA A4
BAZA PROSTOKĄTNA A4
1,80 zł
BAZA ATC
BAZA ATC
0,50 zł
BAZA A5
BAZA A5
0,80 zł
BAZA A6
BAZA A6
0,60 zł
BAZA 20x20
BAZA 20x20
1,50 zł
BAZA 25x25
BAZA 25x25
1,60 zł
BAZA ZAMEK
BAZA ZAMEK
26,00 zł
RYCERZ#1
RYCERZ#1
2,60 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin
 
I. Informacje ogólne:
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem sklepu internetowego TRICKSART.pl

1. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu TRICKSART.pl.
2. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany regulaminu.
3. Sklep internetowy TRICKSART.pl jest własnością: P.P.U.H Wardos, Artur Misztal, Będzin 42-504, ul Jedności 35, NIP: 6291149453, REGON 242720570 i prowadzi sprzedaż internetową poprzez zawarcie umowy na odległość z osobą składającą zamówienie, czyli Klientem, a e-sklepem.
4 . Zgodnie z Ustawą  o ochronie danych osobowych z dnia 29 lipca 1997 r., (Dz. U. Nr 133, poz. 883)   oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz.1204), otrzymane dane osobowe są poufne i nie są udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom. Wpisu i modyfikacji danych osobowych może dokonać tylko sam zainteresowany.
5. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Sklep wyłącznie w celu realizacji zamówienia. 
 
5.a. 
Od 25 maja tego roku w Unii Europejskiej obowiązuje nowa regulacja dotycząca ochrony danych osobowych – RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Rozporządzenie m.in. zapewnia Ci większą kontrolę nad Twoimi danymi osobowymi.
Twoja prywatność i bezpieczeństwo danych osobowych są dla nas bardzo ważne. Dla zachowania zgodności z nowymi przepisami i dla potrzeb utrzymania najwyższego poziomu ochrony danych osobowych, publikujemy informację o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o aktywnych zgodach:
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma P.P.U.H. Wardos z siedzibą w Będzinie, 42-504, ul. Jedności 35, reprezentująca sklep tricksart.pl.
Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, a także o prawie ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy również, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uznasz, iż przetwarzanie twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz je zawsze odwołać ze skutkiem na przyszłość wysyłając wiadomość e-mail na adres tricksartist@gmail.com lub pocztą tradycyjną na wymieniony powyżej adres siedziby.                                               
 
6. Za zgodą Klienta Tricksart.pl może wykorzystać Jego dane osobowe w celu przedstawienia nowej oferty sklepu.
7. Zamówienia w Sklepie może złożyć:
a) Osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat;
b) Każda osoba prawna;
c) Jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, jeżeli na podstawie odrębnych przepisów posiadają zdolność do czynności prawnych (dalej „Zamawiający”).                                                              

II. Składanie i realizacja zamówień
1.  Sklep TRICKSART.pl działa tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
2.  Realizacja zamówień zagranicznych jest możliwa tylko po indywidualnym, wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży i cen przesyłki.
3. Zamówienia można składać całą dobę, przez cały tydzień. Zamówienia składane w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy rozpatrywane będą w kolejności, w jakiej dokonano ich złożenia i zapłaty, w pierwszym dniu roboczym, następującym po dniu wolnym od pracy.
4. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
5. Klient drogą e-mailową zostanie powiadomiony o statusie realizacji zamówienia kolejno: o złożeniu zamówienia,  przyjęciu do realizacji, potwierdzeniu wysyłki.
6. Składanie zamówień odbywa się drogą elektroniczną za pomocą formularza dostępnego na stronie sklepu TRICKSART.pl
7. Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, łącznie z podaniem numeru telefonu oraz adresu e-mail do potwierdzenia zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, którego nie udało się zweryfikować, lub które zawiera niepełne dane osobowe. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia będą podstawą do odmowy jego realizacji.
Realizacjia zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmowym P.P.U.H. Wardos. Kwota wpłaty jest ceną za wybrany towar powiększoną o koszty jego przesyłki, które ponosi Kupujący.
Opłaty można dokonać za pomocą przelewu bankowego lub płatnościami elektronicznymi DotPay lub PayPal. W przypadku dokonywania płatności przez Dotpay lub PayPal w walucie innej niż polska, kwota do zapłaty zostanie przeliczona na PLN wg aktualnego kursu ogłoszonego przez NBP. Zamówienie, które w ciągu 7 dni roboczych nie zostanie opłacone zostaje anulowane.

W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia zamawiający jest informowany o tym fakcie telefonicznie bądź e-mailem.
Wszystkie ceny produktów w sklepie internetowym TRICKSART.pl zawierają podatek VAT i podane są w złotych polskich.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmian cen oferowanych produktów, zmian w ofercie sprzedaży, wprowadzenia  i wycofania poszczególnych produktów bez uprzedzenia. Sklep zastrzega sobie prawo zarówno do organizacji  jak i do rezygnacji z organizacji akcji promocyjnych na stronach Sklepu.
Zmiana cen nie dotyczy zamówień uprzednio przyjętych do realizacji.
Klient otrzymuje potwierdzenie zakupu w formie rachunku fiskalnego.
Faktury VAT są wystawiane na specjalne życzenie klienta.

III. Czas i koszt przesyłki
1. Zamówienie wysyłane jest w terminie do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie P.P.U.H. Wardos. W przypadku wysłania zamówienia w dni wolne od pracy realizacja może się przedłużyć. Patrz: punkt II ppunkt 3
2. Czas zamówienia indywidualnego zależy od wymogów i ilości wykonywanych artykułów.
3. Zamówienia dostarczane są do Klienta drogą pocztową - listem lub paczką priorytetową za pomocą Poczty Polskiej lub kuriera.
4. Koszty przesyłki zależą od jej wielkości : 10,50 zł list priorytetowy do 0,5 kg (mniejszy niż 30x30x5cm), 13,90 paczka priorytetowa do 0,9 kg (większa niż 30x30x5cm) lub Kurier: 16 zł do 20 kg.
5. Przy zamówieniu jednorazowym przekraczającym 150 koszty przesyłki za pomocą Poczty Polskiej pokrywa sklep TRICKSART.pl.
6. Czas realizacji zamówień będących wygranymi w konkursach TricksArt to 7 dni roboczych.

V. Reklamacje
1. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczeniu przesyłek przez Pocztę Polską. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, powstałych podczas transportu, będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki.
2. Klient wysyła paczkę zwrotna na swój koszt, a Sklep zwraca jedynie cenę produktu.
3. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odesłanych za pobraniem.
4. Zwrot pieniędzy nastąpi drogą przelewu bankowego w ciągu 5 dni roboczych na konto wskazane przez Klienta.
5. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta nie mogą być podstawą do reklamacji zakupionych produktów. Zdjęcia i opisy produktów mają charakter informacyjny.

VI. W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl